KIA  Subaru  SAAB Service

Vi finns tillgängliga när du behöver hjälp med din bil.

Gesällgatan 5, Box 103
745 22 Enköping
Tel: 0171 – 381 20

Öppettider, telefonnummer, mail

Skriv till oss

Hej,
Är det något du undrar över eller behöver komma i kontakt med oss? Skriv gärna till oss så ser vi till att återkomma till dig inom kort.
Använd kontaktformuläret här på sidan.

Väl mött!

Ledning

IMG_1892
Bengt Egnesund

VD
021-448 04 92
bengt@arosauto.se

IMG_0411-2
Lars Hillerstig

Platschef
0171-381 25

lars.hillerstig@arosauto.se

IMG_1980
Andreas Egnesund

Servicemarknadschef
021-448 04 99
andreas@arosauto.se

IMG_1988-2
Samuel Egnesund

Servicemarknadschef
021-448 04 98
samuel@arosauto.se

Försäljning

IMG_0396
Stefan Karlsmyr

Försäljningschef
Kia och Subaru
0171-381 22
stefan.karlsmyr@arosauto.se

IMG_0386
Mikael Nilsson

Säljare Kia 
0171-381 39
mikael.nilsson@arosauto.se

IMG_0426-2
Jörgen Wigren

Säljare Kia och Subaru
0171-381 23
jorgen.wigren@arosauto.se

IMG_0383
Thomas Löfgren

Privat- och Företagsförsäljning
Kia och Subaru
0171-381 21
thomas@arosauto.se

Skuggbild_hemsida
Patrik Axnér

Säljare Kia och Subaru
0171-381 37
patrik.axner@arosauto.se

Business Center

IMG_0383
Thomas Löfgren

Företagsförsäljning
0171-381 21
businesscenter.enkoping@arosauto.se

Serviceverkstad

IMG_0376
Ulrika Ståhl

Serviceverkstadschef
0171-381 38
ulrika.stahl@arosauto.se

IMG_0433-2
Kenny Björk

Servicerådgivare
0171-381 35
kenny.bjork@arosauto.se

Skuggbild_hemsida
Är du vår nya kollega?

Servicerådgivare
Ansök här

IMG_0437
Kim Johansson

Tekniker Subaru

IMG_0407
Andreas Buntas

Tekniker 

IMG_0371
Fredrik Eriksson

Tekniker Kia

IMG_0419
Mattias Björk

Tekniker Kia

IMG_0373
Hampus Hällstrand

Tekniker

Reservdelar

IMG_0416
Thomas Löfgren

Reservdelschef
0171-381 32
thomas.lofgren@arosauto.se

IMG_0441
Jerry Johansson

Reservdelar
0171-381 29
jerry.johansson@arosauto.se

Utrustningsverkstad/Rekond

IMG_0410
Anders Jigler

Eftermarknad
0171-381 28
anders.jigler@arosauto.se

IMG_0422-2
Stefan Lundgren

Tekniker Montage

Ekonomi och marknad

IMG_0397
Anna Levén

Ekonomi
0171-381 20
anna.leven@arosauto.se

IMG_0404
Carina Haglund

Ekonomi
0171-381 20
carina.haglund@arosauto.se

IMG_1991
Elina Starhagen

Marknadsansvarig
021-495 08 18
elina.starhagen@arosauto.se