Vi finns tillgängliga när du behöver hjälp med din bil.

Aros Auto Enköping AB
Gesällgatan 5
745 39 Enköping
Tel: 0171 – 381 20

Öppettider, telefonnummer, mail

Skriv till Aros Auto i Enköping

Hej,
Är det något du undrar över eller behöver komma i kontakt med oss? Skriv gärna till oss så ser vi till att återkomma till dig inom kort. Använd kontaktformuläret här på sidan.

Klicka här om du istället vill komma i kontakt med oss i Västerås.

Väl mött!

Ledning

Lars Hillerstig
Lars Hillerstig

Platschef
Aros Auto Enköping
0171-381 25

lars.hillerstig@arosauto.se

Bengt Egnesund
Bengt Egnesund

VD
Aros Auto koncernen

021-448 04 92
bengt@arosauto.se

IMG_8185
Andreas Egnesund

Vice VD
Aros Auto Koncernen
021-448 04 99
andreas@arosauto.se

IMG_8182
Samuel Egnesund

Koncernchef
Aros Auto koncernen

021-448 04 98
samuel@arosauto.se

Försäljning

Stefan Karlsmyr
Stefan Karlsmyr

Försäljningschef
0171-381 22
stefan.karlsmyr@arosauto.se

Mikael Nilsson
Mikael Nilsson

Säljare Kia 
0171-381 39
mikael.nilsson@arosauto.se

Thomas Löfgren
Thomas Löfgren

Säljare Kia
Ansvarig Begagnade bilar

0171-381 21
thomas@arosauto.se

IMG_4260-3
Filip Hagerlind

Privat-och företagsförsäljning Kia
0171-381 37
filip.hagerlind@arosauto.se

Patrik Axnér
Patrik Axnér

Privat- och företagsförsäljning
Kia och Maxus

Tel: 0171-381 23
patrik.axner@arosauto.se

Business Center

IMG_4260-3
Filip Hagerlind

Privat-och företagsförsäljning Kia
0171-381 37
businesscenter.enkoping@arosauto.se

Patrik Axnér
Patrik Axnér

Företagsförsäljning
Tel: 0171-381 23
businesscenter.enkoping@arosauto.se

Serviceverkstad

IMG_3427-4
Ulrika Ståhl

Serviceverkstadschef
0171-381 38
ulrika.stahl@arosauto.se

Kenny Björk
Kenny Björk

Servicerådgivare
0171-381 35
kenny.bjork@arosauto.se

IMG_3408-3
Kristoffer Larson

Servicerådgivare
0171-381 28
kristoffer.larson@arosauto.se

IMG_2839-2
Johan Björk

Servicetekniker

Fredrik Eriksson
Fredrik Eriksson

Tekniker Kia

Mattias Björk
Mattias Björk

Tekniker Kia

Andreas Buntas
Andreas Buntas

Tekniker 

Reservdelar

Thomas Löfgren
Thomas Löfgren

Reservdelschef
0171-381 32
thomas.lofgren@arosauto.se

Utrustningsverkstad/Rekond

Stefan Lundgren
Stefan Lundgren

Tekniker Montage

Jerry Johansson
Jerry Johansson

Rekond

 

Ekonomi och marknad

Carina Haglund
Carina Haglund

Ekonomi
0171-381 20
carina.haglund@arosauto.se

Elina Starhagen
Elina Starhagen

Marknadsansvarig
021-495 08 18
elina.starhagen@arosauto.se