Vi finns tillgängliga när du behöver hjälp med din bil.

Gesällgatan 5
745 39 Enköping
Tel: 0171 – 381 20

Öppettider, telefonnummer, mail

Skriv till oss

Hej,
Är det något du undrar över eller behöver komma i kontakt med oss? Skriv gärna till oss så ser vi till att återkomma till dig inom kort.
Använd kontaktformuläret här på sidan.

Väl mött!

Ledning

Lars Hillerstig
Lars Hillerstig

Platschef
Aros Auto Enköping
0171-381 25

lars.hillerstig@arosauto.se

Bengt Egnesund
Bengt Egnesund

VD
Aros Auto koncernen

021-448 04 92
bengt@arosauto.se

IMG_8185
Andreas Egnesund

Vice VD
Aros Auto Koncernen
021-448 04 99
andreas@arosauto.se

IMG_8182
Samuel Egnesund

Koncernchef
Aros Auto koncernen

021-448 04 98
samuel@arosauto.se

Försäljning

Stefan Karlsmyr
Stefan Karlsmyr

Försäljningschef
0171-381 22
stefan.karlsmyr@arosauto.se

Mikael Nilsson
Mikael Nilsson

Säljare Kia och Subaru
0171-381 39
mikael.nilsson@arosauto.se

Thomas Löfgren
Thomas Löfgren

Säljare Kia
Ansvarig Begagnade bilar

0171-381 21
thomas@arosauto.se

IMG_4260-3
Filip Hagerlind

Privat-och företagsförsäljning Kia
0171-381 37
filip.hagerlind@arosauto.se

Patrik Axnér
Patrik Axnér

Privat- och företagsförsäljning
Kia och Maxus

Tel: 0171-381 23
patrik.axner@arosauto.se

Business Center

IMG_4260-3
Filip Hagerlind

Privat-och företagsförsäljning Kia
0171-381 37
businesscenter.enkoping@arosauto.se

Patrik Axnér
Patrik Axnér

Företagsförsäljning
Tel: 0171-381 23
businesscenter.enkoping@arosauto.se

Serviceverkstad

IMG_3427-4
Ulrika Ståhl

Serviceverkstadschef
0171-381 38
ulrika.stahl@arosauto.se

Kenny Björk
Kenny Björk

Servicerådgivare
0171-381 35
kenny.bjork@arosauto.se

IMG_3408-3
Kristoffer Larson

Servicerådgivare
0171-381 33
kristoffer.larson@arosauto.se

IMG_0312-2
Martina Lund

Servicerådgivare
0171-381 33
martina.lund@arosauto.se

Fredrik Eriksson
Fredrik Eriksson

Tekniker Kia

Mattias Björk
Mattias Björk

Tekniker Kia

Andreas Buntas
Andreas Buntas

Tekniker 

IMG_2839-2
Johan Björk

Servicetekniker

Reservdelar

Thomas Löfgren
Thomas Löfgren

Reservdelschef
0171-381 32
thomas.lofgren@arosauto.se

Utrustningsverkstad/Rekond

Stefan Lundgren
Stefan Lundgren

Tekniker Montage

Jerry Johansson
Jerry Johansson

Rekond

 

Ekonomi och marknad

Anna Levén
Anna Levén

Ekonomi
0171-381 20
anna.leven@arosauto.se

Carina Haglund
Carina Haglund

Ekonomi
0171-381 20
carina.haglund@arosauto.se

Elina Starhagen
Elina Starhagen

Marknadsansvarig
021-495 08 18
elina.starhagen@arosauto.se