KIA  Subaru  SAAB Service

Vi finns tillgängliga när du behöver hjälp med din bil.

Gesällgatan 5, Box 103
745 22 Enköping
Tel: 0171 – 381 20

Öppettider, telefonnummer, mail

Skriv till oss

Hej,
Är det något du undrar över eller behöver komma i kontakt med oss? Skriv gärna till oss så ser vi till att återkomma till dig inom kort.
Använd kontaktformuläret här på sidan.

Väl mött!

Ledning

Bengt Egnesund
Bengt Egnesund

VD
021-448 04 92
bengt@arosauto.se

Lars Hillerstig
Lars Hillerstig

Platschef
0171-381 25

lars.hillerstig@arosauto.se

Andreas Egnesund
Andreas Egnesund

Servicemarknadschef
021-448 04 99
andreas@arosauto.se

Samuel Egnesund
Samuel Egnesund

Servicemarknadschef
021-448 04 98
samuel@arosauto.se

Försäljning

Stefan Karlsmyr
Stefan Karlsmyr

Försäljningschef
0171-381 22
stefan.karlsmyr@arosauto.se

Mikael Nilsson
Mikael Nilsson

Säljare Kia 
0171-381 39
mikael.nilsson@arosauto.se

Patrik Axnér
Patrik Axnér

Privat- och företagsförsäljning
Kia och Subaru

Tel: 0171-381 23
patrik.axner@arosauto.se

Thomas Löfgren
Thomas Löfgren

Privat- och Företagsförsäljning
Kia och Subaru

0171-381 21
thomas@arosauto.se

Business Center

Thomas Löfgren
Thomas Löfgren

Företagsförsäljning
0171-381 21
businesscenter.enkoping@arosauto.se

IMG_1686-2
Patrik Axnér

Företagsförsäljning
Tel: 0171-381 23
businesscenter.enkoping@arosauto.se

Serviceverkstad

Ulrika Ståhl
Ulrika Ståhl

Serviceverkstadschef
0171-381 38
ulrika.stahl@arosauto.se

Kenny Björk
Kenny Björk

Servicerådgivare
0171-381 35
kenny.bjork@arosauto.se

Gabriel Nilsson
Gabriel Nilsson

Servicerådgivare
0171-381 33
gabriel.nilsson@arosauto.se

Kim Johansson
Kim Johansson

Tekniker Subaru

Andreas Buntas
Andreas Buntas

Tekniker 

Fredrik Eriksson
Fredrik Eriksson

Tekniker Kia

Mattias Björk
Mattias Björk

Tekniker Kia

Hampus Hällstrand
Hampus Hällstrand

Tekniker

Reservdelar

Thomas Löfgren
Thomas Löfgren

Reservdelschef
0171-381 32
thomas.lofgren@arosauto.se

Utrustningsverkstad/Rekond

Stefan Lundgren
Stefan Lundgren

Tekniker Montage

Jerry Johansson
Jerry Johansson

Rekond

 

Ekonomi och marknad

Anna Levén
Anna Levén

Ekonomi
0171-381 20
anna.leven@arosauto.se

Carina Haglund
Carina Haglund

Ekonomi
0171-381 20
carina.haglund@arosauto.se

Elina Starhagen
Elina Starhagen

Marknadsansvarig
021-495 08 18
elina.starhagen@arosauto.se